Firemní kultura

V sepětí s přírodou
i mezi lidmi

Kultura Wistronu

Staráme se o planetu i její obyvatele

Záleží nám na našem okolí. Žijeme v symbióze s místem, ve kterém pracujeme i žijeme.

Firemní kultura
1/15 Zdraví

Ve zdravém těle…

Lidé ve Wistronu nejsou roboti. Každý z nás někdy ochoří. Proto nabízíme sick day, abyste se mohli v klidu vymarodit. Lepší pro všechny je ale nemocem předcházet. Proto nabízíme program na podporu zdraví či rozdáváme vitamíny a doplňky.
Firemní kultura
2/15 Dny volna

Volno navíc

Ceníme si loajality. Čím déle jste s námi, tím více placeného odpočinku získáte nad rámec dovolené.
Firemní kultura
3/15 Rodina

Péče o děti

Budoucnost vidíme nejen v technologiích. Naše školka vám umožní skloubit práci s výchovou dalších generací. Proto nabízíme umístění dětí v naší firemní školce, kojicí místnost pro maminky i dárek k odchodu na mateřskou.
Firemní kultura
4/15 Sport

Sportem ku zdraví

Záleží nám na zdravé kondici všech pracovníků. Zamakat na ní můžete třeba v firemní posilovně. Přispíváme také na Multisport kartu, zcela zdarma si můžete zacvičit jógu nebo se potrénovat v sebeobraně.
Firemní kultura
5/15 Jídlo

Dobrá práce prochází žaludkem

Jídlo je základ dne. A spokojených pracovníků. V naší kantýně si pochutnáte na dotovaných obědech, počítat můžete se stravenkovým paušálem. Vždy se ale taky u nás najde dostatečná zásoba ovoce a různých svačinek.
Firemní kultura
6/15 Vzdělávání

Učíme se celý život

Prozíraví lidé vědí, že školou to neskončilo. Všem, kteří mají zájem se rozvíjet, nabízíme individuální rozpočet na vzdělávání, jazykové kurzy i příspěvky na online kurzy například v Seduo, UDEMY nebo Pluralsight.
Firemní kultura
7/15 Charita

Myslíme na druhé

Dobrý skutek vždy zahřeje na srdci. Snažíme se proto pomáhat svému okolí. Proto máte možnost se ve Wistronu zapojit do velkého množství charitativních a ekologických aktivit.
Firemní kultura
8/15 Pracovní doba

Práce jen za světla

Ve Wistronu nebudete přeskakovat ze směny na směnu. Zachováte si tak stabilní režim. U některých pozic vám dokážeme pracovní dobu i přizpůsobit nebo nabídnout zkrácený úvazek.
Firemní kultura
9/15 Akce

Nuda u nás nehrozí

V každém pracovníkovi vidíme osobnost a vážíme si jí. Bez vzájemné spolupráce by to ale nešlo. Akce jako teambuilding nebo různé zájmové kluby rozhodně nesmí chybět.
Firemní kultura
10/15 Finance

Motivační odměny

Pochvala potěší nejvíc na výplatní pásce. Za dobře odvedenou práci platíme navíc. Za nadstandardní práci od nás dostanete odměnu. Peníze extra vyplácíme i za inovativní přístup.
Firemní kultura
11/15 Certifikace

Bezpečí a inovace především

Naše pracovní prostředí odpovídá nejvyšším standardům. Řídíme se všemi důležitými certifikacemi, jako např. ISO 9001, ISO 14001, ISO 14064 a mnoho jiných.
Firemní kultura
12/15 Team

Jsme tým Wistron

Vnímáme každého spolupracovníka Wistronu jako jedinečnou osobnost. U nás ale osobnosti zároveň tvoří tým, který dokáže táhnout za jeden provaz. Nikdo nezůstane na nic sám.
Firemní kultura
13/15 Dárky

Radost z maličkostí

I maličkost někdy udělá radost. Třeba na Vánoce nebo o Velikonocích se zaměstnanci můžou těšit na pozornost. Ježíšek přece může nadělovat i dospělým. A my ve Wistronu mu rádi s nadělováním pomůžeme.
Firemní kultura
14/15 Kariérní růst

U nás nezakrníte

Ceníme si loajality i zkušeností. Našim zaměstnancům umožňujeme profesionální rozvoj.
Firemní kultura
15/15 Ostatní

Usnadňujeme život

Ať už jde o bezproblémové parkování nebo zabezpečení na důchod, snažíme se, aby lidé z Wistronu měli čas na práci a nemuseli řešit provozní starosti. Energii zase můžou přijít načerpat do duchovní místnosti.
Firemní kultura
Firemní kultura
Firemní kultura
Firemní kultura
Firemní kultura
Firemní kultura
Firemní kultura
Firemní kultura
Firemní kultura
Firemní kultura
Firemní kultura
Firemní kultura
Firemní kultura
Firemní kultura
Firemní kultura

Staráme se o planetu
i její obyvatele

Záleží nám na našem okolí. Žijeme v symbióze s místem, ve kterém
pracujeme i žijeme.

Firemní kultura
Firemní kultura

Certifikace

Mezinárodně uznávané normy jsou pro nás, naše zákazníky a spolupracovníky jasnou zárukou toho, že se držíme nejen zákonem stanovených zásad, ale že jdeme cestou udržitelnou pro naši planetu a všechny tvory na ní. Každý systém a z něj vycházející politiky potvrzují vysokou úroveň nastavení jednotlivých procesů ve Wistronu. Zaměřujeme se na oblast bezpečnosti práce, ochranu životního prostředí i na dodržování lidských práv. To vše má u nás pod palcem naše ESG oddělení, proto jestli vás jakákoliv z politik zajímá, rádi vám o ní prozradí více na e-mailu: wcz-esg@wistron.com.

RBA – Responsible Business Alliance

ISO 9001 – Quality Management System

ISO 14001 – Environmental Management System

ISO 14064 – Greenhouse Gases

ISO 45001 – Health and Safety Management System

ISO 27001 – Information Security Management System

QC 080000 – Hazardous Substances Process Management

Firemní kultura
Firemní kultura

Firemní
a kulturní akce

Ve Wistronu nepracují žádní roboti, ale lidé. Lidé, kteří mají nárok na zábavu a odpočinek. Staráme se o to, aby měli členové našeho týmu obojího dostatek. Ať už na firemním teambuldingu nebo díky velké škále benefitů a akcí.

Zjistěte víc
Firemní kultura
Firemní kultura

Charita

Stejně jako o okolní prostředí se staráme o lidi, kteří v něm žijí. Pomáháme těm, kteří neměli v životě mnoho štěstí. Wistron proto finančně podporuje řadu charitativních projektů, dobrovolně se ale zapojují i naši zaměstnanci.

Zjistěte víc
Firemní kultura
Firemní kultura

Ocenění

Ve Wistronu děláme vše pro to, abychom pro naše zaměstnance vytvořili příjemné pracovní prostředí, nabídli moderní benefity, starali se o fyzické i duševní zdraví, pravidelně se vzdělávali a rozvíjeli a především, abychom byli atraktivním zaměstnavatelem. Tyto naše snahy potvrzují mnohá ocenění, která Wistron za uplynulé roky nasbíral.

HR projekt

Zaměstnavatel regionu do 500 zaměstnanců

Podnik podporující zdraví

Dřevěná stavba roku - interiéry

German Design Award 2024

Iconic Awards - interior

BIG SEE Wood Design Award

Partner projektu Připrav Brno

Firemní kultura
Firemní kultura

Environmentalní politika

Inovativní technologie posouvají svět kupředu. Přesto nezapomínáme, že pokrok je možný jen díky vzduchu, který dýcháme a vodě, kterou pijeme. Ve Wistronu všichni přikládáme ruku k dílu, abychom tyto drahé komodity zachovali pro nás i budoucí generace. Různými dobrovolnými aktivitami jako výsadba stromů, ale i moderními výrobními postupy s důrazem na ochranu životního prostředí.

Zjistěte víc
Firemní kultura
Firemní kultura

Ochrana oznamovatelů

Etické chování, transparentnost a dodržování zákonů jsou pro nás ve Wistronu základními kameny našeho jednání. Ctíme ochranu oznamovatelů, proto máme pro všechny naše zaměstnance, partnery, dodavatele a zainteresované osoby vytvořený vnitřní oznamovací systém, který v případě potřeby mohou kdykoliv využít.

Ochrana oznamovatelů (whistleblowing)

Firemní kultura
Menu
cz / en
Kontakt