Přehled akcí

Co se děje ve Wistronu

Život není jen práce. A ve Wistronu nepracují roboti, ale lidé. Společně
vytváříme prostředí, ve kterém se všichni cítíme důstojně a pohodlně.

Přehled akcí
Přehled akcí

CSR: Záleží nám
na okolí

Ať už jde o zdraví našeho týmu, nebo o lidi, které každý den nepotkáváme cestou do práce, chceme se především starat. Proto ve Wistronu najdete celou řadu aktivit, kterými děláme svět okolo nás lepším.

Přehled akcí

Jóga pro zdraví

Ve zdravém těle zdravý duch. Všem ve Wistronu nabízíme možnost protáhnout si tělo a pohladit duši. Vždy jednou týdně a zdarma. Navíc zapůjčíme jógamatky.

Přehled akcí

Chráníme slabší

Ve Wistronu nezapomínáme na lidi, kteří neměli v životě příliš štěstí. Víme, že zdraví a finanční stabilita nejsou samozřejmostí. Pomáháme proto hned na několika místech. Pravidelně podporujeme paliativní péči v hospici sv. Alžběty nebo paravoltyžní tým Lucky Drásov, naši pomoc obdrželi například také dětská charita Klokánek, Dům pro Julii, lidi bez domova nebo spolek Vodicí pes.

Přehled akcí

Staráme se o zvířata

Záleží nám i na němých tvorech, kteří s námi sdílejí planetu. Adoptovali jsme lední medvědici, pandu červenou a maru stepní ze ZOO Brno, čímž jsme přispěli na jejich krmivo na celý rok. Pravidelně také podporujeme zvířecí útulky v našem okolí. Příspěvek od nás obdrželi třeba útulek Tibet a spolek Pamír, který se stará o staré či týrané koně.

Přehled akcí

Pomoc lidem z Ukrajiny

Tíží nás válka na Ukrajině a osudy všech, kterých se dotýká. Zaměstnáváme lidi, kteří museli ze své domoviny uprchnout a ocitli se v cizí zemi bez znalosti jazyka a prostředků.

Přehled akcí

Děti především

Chceme, aby každá generace byla o něco lepší. Stejně tak jako neustále zlepšujeme generace našich produktů. O děti a rodiče se ale staráme i přímo. Pořádáme rodinný den pro naše zaměstnance, zapojili jsme se do akcí Ježíšek pro autisty nebo Krabice od bot pro děti ze sociálně slabých rodin. Zakládáme si na vztahu s místní komunitou, a proto jsme vybudovali venkovní dětské hřiště, které je dostupné nejen dětem našich zaměstnanců, ale i rodinám široké veřejnosti.

Přehled akcí

Sázíme stromy a keře

Všichni chceme dýchat čerstvý vzduch. Chceme vrátit krajině uklidňující zelenou, která nás spojuje v historickém sepjetí s přírodou. Ať už se lidé z týmu Wistron zapojí přímo, nebo společně pošleme peníze, každý nový lístek se počítá.

Přehled akcí
Archiv akcí

Co se děje
ve Wistronu

Život není jen práce. A ve Wistronu nepracují roboti, ale lidé. Společně vytváříme prostředí, ve kterém se všichni cítíme důstojně a pohodlně.

Workshopy

Akce pro zaměstnance

Charitativní trhy

Sezónní akce

Ostatní

Přehled akcí
Přehled akcí

Sdílíme planetu
a pečujeme o ni

Technologie a příroda nejsou nepřátelé. Naopak. Díky neustálým inovacím dokážeme rok od roku chránit přírodu lépe a šetřit ji před vlivem průmyslu. Víme ale, že jen tohle nestačí. Snažíme se proto o zdraví naší planety starat přímo.

Zelená a úsporná energie

Třídění odpadů

Sázíme stromy a keře

Do práce na kole

Přehled akcí
Menu
cz / en
Kontakt