Kariéra

Ve Wistronu nepracují roboti,
ale osobnosti

Tým Wistronu neustále rozšiřujeme

Možná hledáme
právě vás

Práce se u nás najde vždycky. Proč to nezkusit? Pokud jste nenašli vhodnou pozici právě pro vás, nevadí. Pošlete životopis i tak, třeba se něco najde. Nabídky neustále aktualizujeme.

Servisní technik – diagnostika IT komponent

HR Specialist – Personalist(k)a

Junior Industrial/Process Engineer

Junior Industrial/Process Engineer Vhodné pro studenty
Jak probíhá pohovor

1/4
Pošlete svůj životopis

Ať už chcete pracovat ve výrobě, nebo v našem IT oddělení, dříve než se uvidíme, potřebujeme o vás vědět trochu víc. Úplně postačí základní informace o vaší kariéře. Jste čerstvě po škole? I absolventy u nás přivítáme.

2/4
Vyčkejte na odpověď

Čekání na životní příležitost může být napínavé. My se ale vždy vynasnažíme, abyste nečekali dlouho. Obratem se domluvíme, kdy se u nás setkáme, abychom podrobnosti o nové práci probrali osobně.

3/4
Osobní pohovor

Každý člen týmu Wistron je osobnost. My chceme poznat právě tu vaši. Nemusíte se bát. Nezávazně a přátelsky si popovídáme. A kdo ví – třeba si hned padneme do oka.

4/4
Vítejte ve Wistronu

Vše šlo hladce? Výborně. Pak máte vyhráno. Před nástupem dostanete všechny potřebné informace. A zeptat se můžete opravdu na cokoliv – špatné otázky u nás neexistují. Vítejte ve Wistronu.

Kariéra
Kariéra
Kariéra
Kariéra
Kariéra
Absolventská praxe

Vysvědčení ještě nezaschlo? Ve Wistronu žádný problém

Ve Wistronu rádi přivítáme i mladé, nadějné tváře. Budeme si vážit toho, že chcete získávat zkušenosti právě u nás. A my vám na oplátku umíme naše zkušenosti předat. Ať už na stáži, pokud ještě studujete, nebo přímo v zaměstnání, pokud hledáte svou první práci.

Zavolejte nám nebo napište:

Kariéra
Benefity

Naši zaměstnanci se starají o budoucnost technologií, my zase pečujeme o ně

Ve Wistronu si vážíme dobře odvedené práce všech zaměstnanců. Lidé u nás vyrábějí špičkovou techniku, nejsou to ale roboti. Proto vám zajistíme nadstandardní odpočinek i možnost skloubit práci a rodinu. Mezi benefity patří příspěvek na stravování, školka, posilovna, nadstandardní volno a samozřejmě – odměna za skvělé výsledky.

Kariéra
1/15 Zdraví

Ve zdravém těle…

Lidé ve Wistronu nejsou roboti. Každý z nás někdy ochoří. Proto nabízíme sick day, abyste se mohli v klidu vymarodit. Lepší pro všechny je ale nemocem předcházet. Proto nabízíme program na podporu zdraví či rozdáváme vitamíny a doplňky.
Kariéra
2/15 Dny volna

Volno navíc

Ceníme si loajality. Čím déle jste s námi, tím více placeného odpočinku získáte nad rámec dovolené.
Kariéra
3/15 Rodina

Péče o děti

Budoucnost vidíme nejen v technologiích. Naše školka vám umožní skloubit práci s výchovou dalších generací. Proto nabízíme umístění dětí v naší firemní školce, kojicí místnost pro maminky i dárek k odchodu na mateřskou.
Kariéra
4/15 Sport

Sportem ku zdraví

Záleží nám na zdravé kondici všech pracovníků. Zamakat na ní můžete třeba v firemní posilovně. Přispíváme také na Multisport kartu, zcela zdarma si můžete zacvičit jógu nebo se potrénovat v sebeobraně.
Kariéra
5/15 Jídlo

Dobrá práce prochází žaludkem

Jídlo je základ dne. A spokojených pracovníků. V naší kantýně si pochutnáte na dotovaných obědech, počítat můžete se stravenkovým paušálem. Vždy se ale taky u nás najde dostatečná zásoba ovoce a různých svačinek.
Kariéra
6/15 Vzdělávání

Učíme se celý život

Prozíraví lidé vědí, že školou to neskončilo. Všem, kteří mají zájem se rozvíjet, nabízíme individuální rozpočet na vzdělávání, jazykové kurzy i příspěvky na online kurzy například v Seduo, UDEMY nebo Pluralsight.
Kariéra
7/15 Charita

Myslíme na druhé

Dobrý skutek vždy zahřeje na srdci. Snažíme se proto pomáhat svému okolí. Proto máte možnost se ve Wistronu zapojit do velkého množství charitativních a ekologických aktivit.
Kariéra
8/15 Pracovní doba

Práce jen za světla

Ve Wistronu nebudete přeskakovat ze směny na směnu. Zachováte si tak stabilní režim. U některých pozic vám dokážeme pracovní dobu i přizpůsobit nebo nabídnout zkrácený úvazek.
Kariéra
9/15 Akce

Nuda u nás nehrozí

V každém pracovníkovi vidíme osobnost a vážíme si jí. Bez vzájemné spolupráce by to ale nešlo. Akce jako teambuilding nebo různé zájmové kluby rozhodně nesmí chybět.
Kariéra
10/15 Finance

Motivační odměny

Pochvala potěší nejvíc na výplatní pásce. Za dobře odvedenou práci platíme navíc. Za nadstandardní práci od nás dostanete odměnu. Peníze extra vyplácíme i za inovativní přístup.
Kariéra
11/15 Certifikace

Bezpečí a inovace především

Naše pracovní prostředí odpovídá nejvyšším standardům. Řídíme se všemi důležitými certifikacemi, jako např. ISO 9001, ISO 14001, ISO 14064 a mnoho jiných.
Kariéra
12/15 Team

Jsme tým Wistron

Vnímáme každého spolupracovníka Wistronu jako jedinečnou osobnost. U nás ale osobnosti zároveň tvoří tým, který dokáže táhnout za jeden provaz. Nikdo nezůstane na nic sám.
Kariéra
13/15 Dárky

Radost z maličkostí

I maličkost někdy udělá radost. Třeba na Vánoce nebo o Velikonocích se zaměstnanci můžou těšit na pozornost. Ježíšek přece může nadělovat i dospělým. A my ve Wistronu mu rádi s nadělováním pomůžeme.
Kariéra
14/15 Kariérní růst

U nás nezakrníte

Ceníme si loajality i zkušeností. Našim zaměstnancům umožňujeme profesionální rozvoj.
Kariéra
15/15 Ostatní

Usnadňujeme život

Ať už jde o bezproblémové parkování nebo zabezpečení na důchod, snažíme se, aby lidé z Wistronu měli čas na práci a nemuseli řešit provozní starosti. Energii zase můžou přijít načerpat do duchovní místnosti.
Kariéra
Kariéra
Kariéra
Kariéra
Kariéra
Kariéra
Kariéra
Kariéra
Kariéra
Kariéra
Kariéra
Kariéra
Kariéra
Kariéra
Kariéra
Kariéra
Menu
cz / en
Kontakt